Autoline » Камиони » Камиони - Грузија
Филтри -

Камиони - Грузија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони - Грузија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2013 Километража 7000 км Сила
Грузија, T'bilisi
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 33000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2013 Километража 4500 км Сила
Грузија, T'bilisi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер MAN TGA 33.350 камион кипер MAN TGA 33.350
2
Контактирајте го продавачот
48.830 € GEL 139.900 GEL
Камион кипер
Година 2005 Километража 389000 км Сила
Грузија
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 27000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Alkè
Година 08/2022 Километража 2000 км Сила
Грузија, Tbilisi
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-ладилник
Носивост 13400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2009 Километража 670002 км Сила
Грузија, Kvemo Lisi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се