Филтри -

Камиони од Германија

Резултати од пребарување: 3744 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3744 огласа: Камиони од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
175.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 250 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10660 кг Зафатнина 55.89 м³ Марка на каросерија Meiller
Година 2021-01 Километража 16000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
139.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 250 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-11 Километража 765035 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 390242 км Сила
Германија, Gross Ippener
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.51 м³
Година 2013-02 Километража 801274 км Сила
Германија, Gross Ippener
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 16.43 м³
Година 2022 Километража Сила
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 16.43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 16.43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 16.43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14090 кг Евро Euro 2
Година 1997-05 Километража 130000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 1966-05 Километража 28324 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 1
Година 02/1996 Километража 309000 км Сила
Германија, Bad Fallingbostel
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14230 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 330982 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Зафатнина 15.9 м³
Година 2022 Километража Сила
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 08/1997 Километража 198000 км Сила
Германија, Bad Fallingbostel
Контактирајте го продавачот
46.950 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 13650 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-02-03 Километража 378584 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 181000 км Сила
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
55.950 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16395 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-08-06 Километража 346673 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 143 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-08 Километража 342000 км Сила
Германија, Bovenden
камион со завеса Mercedes-Benz Antos 2543 + приколка завеса камион со завеса Mercedes-Benz Antos 2543 + приколка завеса
2
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 462000 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година Километража 34000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 339400 км Сила
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Модел D421
Година 2019 Километража 193435 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2012-05 Километража 209000 км Сила
Германија, Lahr
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3744 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се