Филтри -

Камиони од Франција

Резултати од пребарување: 607 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

607 огласа: Камиони од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 06/1998 Километража 760000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2002 Километража 499000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2014 Километража 156000 км Сила
Франција, Pont du Chateau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2010 Километража 236000 км Сила
Франција, Pont du Chateau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2011 Километража 233000 км Сила
Франција, Pont du Chateau
камион со рамна платформа RENAULT G270 камион со рамна платформа RENAULT G270 камион со рамна платформа RENAULT G270
3
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1994-10-21 Километража 458412 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 249829 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 116414 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион за шлепување
Суспензија хидраулично
Година 01/2001 Километража 189643 км Сила
Франција, Saint-Leu-d'Esserent
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража 169000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 16420 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2001 Километража 178276 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 12280 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 130374 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 403000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 08/2001 Километража 616408 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 04/2010 Километража 490224 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
238.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија KH-Kipper
Година 10/2022 Километража 200 км Сила
Франција, ESTILLAC
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 5490 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2010 Километража 234799 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 370972 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
камион кипер MAN TGS32.440 8x4 Camion Bi Benne
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 184934 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
SVV Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
105.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел POTENCE COULISSANTE ET ARTICULEE 20T
Година 11/2016 Километража 400000 км Сила
Франција, ESTILLAC
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2007 Километража 644000 км Сила
Франција, ESTILLAC
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2004 Километража 575000 км Сила
Франција, ESTILLAC
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 10/2007 Километража 540000 км Сила
Франција, ESTILLAC
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година Километража 518795 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 01/2007 Километража 622757 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 607 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се