Autoline » Камиони » Камиони од Финска
Филтри -

Камиони од Финска

Резултати од пребарување: 397 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

397 огласа: Камиони од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 16150 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-05-01 Километража 760700 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2008 Километража Сила
Финска, Salo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
74.800 €
Камион кипер
Година 2013 Километража 416000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Финска, Turku
камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4 камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4 камион кипер SISU Rock CK16M-625 10x4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Камион со кука за подигање товар
Година 2018 Километража 310000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1012650 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 14600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 1158999 км Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
154.000 €
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 384000 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Суспензија пружина/пружина
Година 11/1989 Километража 1000000 км Сила
Финска, Muurame
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 18 км Сила
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Финска, Viitasaari
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 559000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион рол кипер
Година 1998 Километража Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14550 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 775000 км Сила
Финска, Vantaa
камион со кука за подигање товар VOLVO FH 500 6X2 камион со кука за подигање товар VOLVO FH 500 6X2 камион со кука за подигање товар VOLVO FH 500 6X2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 186999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 100000 км Сила
Финска, Helsingby
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Камион кипер
Година 2009 Километража 840000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 469999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 984999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 650000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион со кука за подигање товар
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 745000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1988 Километража 1120779 км Сила
Финска, Jyväskylä
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 397 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се