Autoline » Камиони » Камиони од Европа
Филтри -

Камиони од Европа

Резултати од пребарување: 22338 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

22338 огласа: Камиони

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.420 € PLN 330.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 600000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел Variotrans so rolgo pegasu
Година 11/2007 Километража 625000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Камион за транспорт на возила
Модел 10
Година 2007 Километража 1400000 км Сила
Северна Македонија, Skopje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Модел Sirio
Година 2003 Километража 1380000 км Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион за транспорт на возила
Модел Variotrans
Година 2007 Километража 1400000 км Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1989 Километража 542132 км Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 30660 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 690000 км Сила
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 29.39 м³
Година 2014-02 Километража 223314 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година 2007 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 3900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 370000 км Сила
Италија, San Lorenzo
камион кипер MERCEDES-BENZ AROCS 3243 8x4 Camion Benne
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 193395 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
камион кипер VOLVO A40G камион кипер VOLVO A40G камион кипер VOLVO A40G
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2018 Километража 5500 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
камион платформа VOLVO FH12 380 (6X4 / MANUAL GEARBOX) камион платформа VOLVO FH12 380 (6X4 / MANUAL GEARBOX) камион платформа VOLVO FH12 380 (6X4 / MANUAL GEARBOX)
3
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995-05-05 Километража Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8000 кг Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 902000 км Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 100104 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-01 Километража 1000 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 16140 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-03-01 Километража 743400 км Сила
Холандија, Lichtenvoorde
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-06 Километража 456000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
14.990 €
Камион рол кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 470000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Модел JIMECA Roll-Off
Година 2016 Километража 249000 км Сила
Унгарија, Gyula
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10000 кг Зафатнина 6.36 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 05/1991 Километража 330500 км Сила
Латвија, Рига
Контактирајте го продавачот
28.170 € PLN 132.000 PLN
Камион за превоз на зрна
Година 11/2010 Километража 819000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 16312 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-09-28 Километража 35457 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Година 2014 Километража 21229 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион кипер
Година 2004 Километража 390000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
23.900 € PLN 112.000 PLN
Камион-шасија
Година 11/2010 Километража 819000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22338 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се