Autoline » Камиони » Камиони од Данска
Филтри -

Камиони од Данска

Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

219 огласа: Камиони од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 6.689 € DKK 49.750 DKK
Камион со церада
Носивост 10200 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 239000 км Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18180 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 565000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.79 м³
Година 2017-07 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Носивост 18200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 441338 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
8.100 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 186395 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9400 кг Евро Euro 6
Година 2017-10 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Камион кипер
Носивост 18200 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12.19 м³
Година 2005 Километража 641117 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 14500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 459000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 16820 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.64 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 554000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Камион-шасија
Носивост 10160 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 719091 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
аукција 12.770 € DKK 95.000 DKK
Камион со рамна платформа
Носивост 14200 кг Евро Euro 5
Година 2011-02 Километража 447908 км Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2007-06 Километража 299000 км Сила
Данска, Sorø
Контактирајте го продавачот
106.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 167000 км Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6025 кг
Година 2011-11 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 15650 кг Евро Euro 6 Модел XR20SL56-W-0TLB
Година 2014-08 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 14700 кг Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19150 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25.93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 972000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 800000 км Сила
Данска, Tappernøje
камион-шасија VOLVO D7F - 290 HP - EURO 5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2011 Километража 51000 км Сила
Данска, Tappernøje
камион со завеса MERCEDES-BENZ 1842 EURO 5 / FOR PARTS камион со завеса MERCEDES-BENZ 1842 EURO 5 / FOR PARTS камион со завеса MERCEDES-BENZ 1842 EURO 5 / FOR PARTS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2013 Километража 391000 км Сила
Данска, Tappernøje
камион-шасија SCANIA DT1202 / 470 HK - EURO 3 - HPI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Данска, Tappernøje
камион-шасија IVECO EUROCARGO 120E28 / F4AE3681 - 280 HP - EURO 5 камион-шасија IVECO EUROCARGO 120E28 / F4AE3681 - 280 HP - EURO 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 179000 км Сила
Данска, Tappernøje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 18900 кг Евро Euro 6 Модел XR20SL59 - W- DC2B
Година 2014-08 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
20.010 € DKK 148.800 DKK
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 23666 км Сила
Данска, Tappernøje
камион-шасија SCANIA R560 6X2 EURO 4 CHASSI камион-шасија SCANIA R560 6X2 EURO 4 CHASSI
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 600000 км Сила
Данска, Tappernøje
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 219 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се