Филтри -

Камиони од Чешка Република

Резултати од пребарување: 896 огласа
Прикажи

896 огласа: Камиони од Чешка Република

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
3.300 € Без ДДВ
Камион фургон
2004
741099 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 3 Носивост 5940 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
12.100 € Без ДДВ
Камион со завеса
2014
945376 км
Сила 253 кс (186 kW) Евро Euro 6 Носивост 6190 кг Зафатнина 55.06 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
46.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
2021
274914 км
Сила 231 кс (170 kW) Евро Euro 6 Зафатнина 40.81 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
75.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
2023
56904 км
Сила 309 кс (227 kW) Евро Euro 6 Носивост 9430 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2020
83000 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x6 Суспензија пружина/пружина
Чехија
Контактирајте го продавачот
108.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2021
36818 км
Сила 471 кс (346 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 20600 кг Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пружина
Чехија
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2021
47395 км
Сила 471 кс (346 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 20600 кг Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пружина
Чехија
Контактирајте го продавачот
камион рол кипер Mercedes-Benz Actros 2535 kont+ruka
1
11.010 € 280.000 CZK
Камион рол кипер
2002
575000 км
Гориво дизел
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
25.130 € 639.000 CZK
Камион рол кипер
2011
367000 км
Гориво дизел
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
10.150 € Без ДДВ
Камион-ладилник
2010
1018528 км
Суспензија пружина/пружина
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
9.755 € Без ДДВ
Камион кипер
2002
1119334 км
Носивост 8500 кг Зафатнина 11116 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар тространо
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
7.139 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
2010
1037000 км
Сила 222 кс (163 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 6740 кг Оскина конфигурација 4x2
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
10.150 € Без ДДВ
Камион со завеса
2008
1137775 км
Сила 408 кс (300 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
камион рол кипер Volvo FH12 460 камион рол кипер Volvo FH12 460 камион рол кипер Volvo FH12 460
3
44.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2012
265000 км
Сила 469 кс (345 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14710 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Чехија, Nepomuk
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2021
95499 км
Сила 238 кс (175 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
199.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2022
9153 км
Сила 422 кс (310 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
110.150 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
2023
144000 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x6
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2022
48649 км
Сила 238 кс (175 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
199.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2022
9153 км
Сила 422 кс (310 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
92.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2019
235000 км
Сила 450 кс (331 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Начин на истовар двострано
Чехија, Litomyšl
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Камион кипер
2005
439651 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Камион кипер
2005
439651 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
2012
715886 км
Сила 222 кс (163 kW) Евро Euro 5 Носивост 2510 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
30.570 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 17320 кг Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пружина
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
2007
94000 км
Сила 450 кс (331 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 3000 кг Зафатнина 6.72 м³ Оскина конфигурација 8x4 Суспензија пружина/пружина
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 896 огласа
Прикажи