Autoline » Камиони » Камиони од Бугарија
Филтри -

Камиони од Бугарија

Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

104 огласа: Камиони од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MERCEDES-BENZ 814 L камион со церада MERCEDES-BENZ 814 L
2
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-06-03 Километража 1118000 км Сила
Бугарија, Нова Загора
Контактирајте го продавачот
13.040 € BGN 25.500 BGN
Изотермален камион
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-01 Километража 304000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.230 € BGN 20.000 BGN
Камион со церада
Носивост 18600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 1170000 км Сила
Бугарија, Нова Загора
Контактирајте го продавачот
17.130 € BGN 33.500 BGN
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 228115 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
VOLVO Fm
48 ч.
23.519,79 €
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 795000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел Fassi 660 XP
Година 01/1999 Километража 330000 км Сила
Бугарија, Варна
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 17000 кг Зафатнина 17 м³
Година 08/2003 Километража 749000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
45.965,85 €
Камион со рамна платформа
Носивост 14050 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 712000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
30.166,68 €
Камион кипер
Носивост 9000 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 151000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7650 кг Евро Euro 3 Зафатнина 47.43 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-03-01 Километража 401000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 33000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2010 Километража 433000 км Сила
Бугарија, гр. Перник
Контактирајте го продавачот
19.378,26 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 18000 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 470000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Марка на каросерија Meiller
Година 04/2008 Километража Сила
Бугарија, Burgas
камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 4141 K камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 4141 K камион кипер MERCEDES-BENZ Actros 4141 K
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Марка на каросерија Meiller
Година 05/2006 Километража 950000 км Сила
Бугарија, Burgas
Контактирајте го продавачот
14.827,69 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 1780 кг Евро Euro 2
Година 2000 Километража 159000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
34.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 29710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 113.62 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-18 Километража 760000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 24000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Километража Сила
Бугарија, Стара Загора
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 26000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2011 Километража 1056000 км Сила
Бугарија, Стара Загора
Контактирајте го продавачот
102.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2012 Километража 430000 км Сила
Бугарија, Koprinka
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2900 кг
Година 2005 Километража 378978 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
27.560 € BGN 53.900 BGN
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2001 Километража 458641 км Сила
Бугарија, Карлово
Контактирајте го продавачот
26.030 € BGN 50.900 BGN
Камион кипер
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 10/2000 Километража 446987 км Сила
Бугарија, Карлово
Контактирајте го продавачот
48.573,47 €
Камион кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 259000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
40.392,68 €
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 677000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
32.723,18 €
Камион-ладилник
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 754000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се