Autoline » Камиони » Камиони - Бразил
Филтри -

Камиони - Бразил

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

52 огласа: Камиони - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
107.089,48 US$ EUR ≈ 98.560 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
71.068,47 US$ EUR ≈ 65.410 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2004 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
84.698,04 US$ EUR ≈ 77.950 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 119000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
111.957,18 US$ EUR ≈ 103.000 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
28.232,68 US$ EUR ≈ 25.980 €
Камион за транспорт на гориво
Година 1985 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
68.147,85 US$ EUR ≈ 62.720 €
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион платформа IVECO TECTOR 240E25 камион платформа IVECO TECTOR 240E25 камион платформа IVECO TECTOR 240E25
3
Контактирајте го продавачот
76.130,88 US$ EUR ≈ 70.070 €
Камион платформа
Година 2014 Километража 150000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
91.512,83 US$ EUR ≈ 84.230 €
Камион кипер
Година 2017 Километража 264059 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
87.618,66 US$ EUR ≈ 80.640 €
Камион кипер
Година 2015 Километража 210245 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
87.618,66 US$ EUR ≈ 80.640 €
Камион кипер
Година 2016 Километража 16000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 472629 км Сила
Португалија, Guimarães
камион со автоподигнувач на контејнер FORD CARGO 1517 F
1
Контактирајте го продавачот
33.100,38 US$ EUR ≈ 30.470 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Модел Poliguindaste-Poliguincho
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
77.883,26 US$ EUR ≈ 71.680 €
Камион за шлепување
Година 2008 Километража 287000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
90.539,29 US$ EUR ≈ 83.330 €
Камион кипер
Година 2014 Километража 340000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
90.539,29 US$ EUR ≈ 83.330 €
Камион кипер
Година 2013 Километража 350000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
36.994,55 US$ EUR ≈ 34.050 €
Камион кипер
Година 2012 Километража 124000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
55.491,82 US$ EUR ≈ 51.070 €
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
89.565,75 US$ EUR ≈ 82.440 €
Камион со рамна платформа
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
120.524,34 US$ EUR ≈ 110.900 €
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2019 Километража 4000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
79.830,34 US$ EUR ≈ 73.470 €
Камион со рамна платформа
Година 2011 Километража 113000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
89.565,75 US$ EUR ≈ 82.440 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 146000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
107.089,48 US$ EUR ≈ 98.560 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2017 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
56.465,36 US$ EUR ≈ 51.970 €
Камион-цистерна
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
139.216,32 US$ EUR ≈ 128.100 €
Камион со рамна платформа
Година 2017 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер MERCEDES-BENZ Axor 4144 K
1
Контактирајте го продавачот
220.993,74 US$ EUR ≈ 203.400 €
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се