Autoline » Камиони » Камиони - Босна и Херцеговина
Филтри -

Камиони - Босна и Херцеговина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони - Босна и Херцеговина: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 26050 кг Зафатнина 16 м³ Марка на каросерија Meiller
Година 2000 Километража 445003 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Марка на каросерија Meiller
Година 06/2011 Километража 500000 км Сила
Босна и Херцеговина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 23500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2009 Километража 668680 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Srbac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Srbac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20400 кг
Година 1999 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 960000 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3200 кг
Година Километража 120000 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг
Година 2000 Километража 594035 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 570000 км Сила
Босна и Херцеговина, Sarajevo
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Камион кипер
Евро Euro 1 Зафатнина 12 м³ Марка на каросерија Meiller
Година 1988 Километража 550000 км Сила
Босна и Херцеговина, Lukavica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2007 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Doboj
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се