Филтри -

Камиони од Белорусија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.250 US$ EUR ≈ 3.015 €
Камион со рамна платформа
Носивост 5000 кг Зафатнина 4800 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/1975 Километража 48012 км Сила
Белорусија, Коссово
Контактирајте го продавачот
9.450 US$ EUR ≈ 8.766 €
Камион со завеса
Носивост 4000 кг
Година 2002 Километража 305000 км Сила
Белорусија, Гомель
камион-ладилник MAN TGL 8.150
1
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.370 €
Камион-ладилник
Година 2015 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
51.640 € BYN 140.300 BYN
Камион за превоз на дрва
Година 2018 Километража Сила
Белорусија, Минская обл.
Контактирајте го продавачот
84.000 US$ EUR ≈ 77.920 €
Камион со рамна платформа
Носивост 14.5 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.6 м³
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минск
камион со рамна платформа MAZ 53371 камион со рамна платформа MAZ 53371 камион со рамна платформа MAZ 53371
3
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.711 €
Камион со рамна платформа
Година 1991 Километража Сила
Белорусија, Мозырь
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.030 €
Камион фургон
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2007 Километража 400000 км Сила
Белорусија, Гомель
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.030 €
Камион фургон
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 400000 км Сила
Белорусија, Гомель
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1978 Километража 150000 км Сила
Белорусија, Минск
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се