Филтри -

Камиони - Азербејџан

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
202.000 US$ EUR ≈ 186.300 €
Камион со рамна платформа
Година 2019 Километража Сила
Азербејџан, Baku
камион кипер KamAZ 65222 камион кипер KamAZ 65222 камион кипер KamAZ 65222
3
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.040 €
Камион кипер
Година 2017 Километража 2396 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
71.000 US$ EUR ≈ 65.470 €
Камион кипер
Година 2016 Километража 15964 км Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
97.000 US$ EUR ≈ 89.450 €
Камион кипер
Година 2013 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 83.000 €
Камион кипер
Година 2020 Километража 55100 км Сила
Азербејџан, Baku
камион-цистерна 1826 DC камион-цистерна 1826 DC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 10000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2011 Километража 70000 км Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
75.420 € AZN 140.000 AZN
Камион кипер
Носивост 45000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2023 Километража 1 км Сила
Азербејџан, Baku
нови камион кипер Howo A7 нови камион кипер Howo A7
2
Контактирајте го продавачот
63.560 € AZN 118.000 AZN
Камион кипер
Носивост 30 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.73 м³
Година 01/2024 Километража 5 км Сила
Азербејџан, Baku
нови камион-цистерна Howo
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2022 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се