Филтри -

Камиони од Австрија

Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

127 огласа: Камиони од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Носивост 4950 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-09 Километража 51500 км Сила
Австрија, Hollabrunn
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Камион со рамна платформа
Година 11/2020 Километража 40000 км Сила
Австрија, Krottendorf-Gaisfeld
Контактирајте го продавачот
78.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6795 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-08 Километража 45607 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 30610 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-12 Километража 293221 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 60404 км Сила
Австрија, Leopoldsdorf
камион со рамна платформа VOLVO FH VTJ3R камион со рамна платформа VOLVO FH VTJ3R камион со рамна платформа VOLVO FH VTJ3R
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Австрија, Steyr
Контактирајте го продавачот
22.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-08 Километража 821252 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007-02 Километража 19400 км Сила
Австрија, Rotenturm
Контактирајте го продавачот
108.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22140 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-03 Километража 172196 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
39.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005-04 Километража 234000 км Сила
Австрија, Hall in Tirol
Контактирајте го продавачот
39.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005-04 Километража 234000 км Сила
Австрија, Hall in Tirol
Контактирајте го продавачот
47.988 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 203870 км Сила
Австрија, Rotenturm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-10 Километража 78000 км Сила
Австрија, Premstätten
Контактирајте го продавачот
78.600 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 9275 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража 325343 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2006 Километража 382500 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
24.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8575 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.06 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража 645974 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
93.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11930 кг Зафатнина 7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 167796 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
74.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5721 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-01 Километража 176097 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2013 Километража 827071 км Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
55.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2280 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21.07 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-11 Километража 116573 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за сточна храна
Евро Euro 6 Зафатнина 23 м³ Модел SPITZER 23 m3
Година 06/2017 Километража 447000 км Сила
Австрија, Wien
камион со рамна платформа Mercedes-Benz Arocs 4145 Fassi F820 камион со рамна платформа Mercedes-Benz Arocs 4145 Fassi F820 камион со рамна платформа Mercedes-Benz Arocs 4145 Fassi F820
3
Контактирајте го продавачот
365.000 €
Камион со рамна платформа
Година 11/2022 Километража 16000 км Сила
Австрија, Krottendorf-Gaisfeld
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 642700 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
57.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Марка на каросерија Meiller
Година 2011 Километража 243000 км Сила
Австрија, Hall in Tirol
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021-06 Километража 9100 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се