Филтри -

Камиони - Аргентина

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Камиони - Аргентина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион кипер
Носивост 15500 кг
Година 2001 Километража 800000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 3600 кг
Година 2010 Километража 112900 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2150 кг
Година 1996 Километража 289000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2440 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 439000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4000 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 278000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион-шасија
Година 2002 Километража 1059000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 13400 кг
Година 2006 Километража 883000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Камион кипер
Носивост 7400 кг
Година 2002 Километража 280000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион фургон
Носивост 2130 кг
Година 2001 Километража 238000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 46.250 €
Камион за превоз на зрна
Носивост 15000 кг
Година 2017 Километража 499900 км Сила
Аргентина, Junin
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 12150 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 836000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг
Година 1998 Километража 758000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион кипер
Носивост 13350 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 300000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион-цистерна
Носивост 9700 кг
Година 1990 Километража 139250 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион кипер
Носивост 3320 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 356000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 15500 кг
Година 2005 Километража 180000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 6190 кг
Година 2005 Километража 602000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 8800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12000 м³
Година 2022 Километража 54000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Камион рол кипер
Носивост 30300 кг
Година 2017 Километража 790000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Продавница на камион
Година 1992 Километража 651000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 4670 кг
Година 1989 Километража 728438 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион кипер
Носивост 2650 кг
Година 1993 Километража 290000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.210 €
Камион со рамна платформа
Година 2012 Километража 760000 км Сила
Аргентина, Villa María
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион кипер
Носивост 3000 кг
Година 1990 Километража 332606 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион фургон
Носивост 2025 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 2016 Километража 229000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се