Autoline » Камиони » Камиони од Америка
Филтри -

Камиони од Америка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.885 € GBP 5.995 GBP
Камион-ладилник
Носивост 10500.7 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 1441565 км Сила
Обединето Кралство, Newton
Контактирајте го продавачот
6.885 € GBP 5.995 GBP
Камион-ладилник
Носивост 9071.85 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2009 Километража 581031 км Сила
Обединето Кралство, Newton
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14960 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17 м³ Суспензија хидраулично Марка на каросерија CIF Модел CF85
Година 04/2008 Километража 311000 км Сила
Романија, Alexandria
Контактирајте го продавачот
6.030 € GBP 5.250 GBP
Камион-ладилник
Носивост 2599.99 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2003 Километража 210619 км Сила
Обединето Кралство, Newton
Контактирајте го продавачот
5.168 € GBP 4.500 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2008 Километража 556591 км Сила
Обединето Кралство, Newton
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се