Филтри -

Камиони ZIL од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ZIL од Украина: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа ZIL 554
7
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.317 €
Камион со рамна платформа
Година 1994 Километража Сила
Украина, Золотоноша
камион-цистерна за млеко ZIL 433362
3
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.390 €
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 5000 л
Година 01/2006 Километража Сила
Украина, Золотоноша
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-шасија ZIL 496110
5
Контактирајте го продавачот
1.700 US$ EUR ≈ 1.410 €
Камион-шасија
Година 1993 Километража Сила
Украина, Золотоноша
камион со рамна платформа ZIL 431412
2
Контактирајте го продавачот
1.700 US$ EUR ≈ 1.410 €
Камион со рамна платформа
Година 1994 Километража Сила
Украина, Золотоноша
камион кипер ZIL 45021
2
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.073 €
Камион кипер
Година 1986 Километража 10000 км Сила
Украина, смт. Теофіполь
камион кипер ZIL 4331
6
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 11.610 €
Камион кипер
Година 01/1990 Километража 600000 км Сила 160 кс
Украина, Вільногірськ
нови камион-шасија ZIL
24
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1970 Километража 1000 км Сила
Украина, Івано-Франківськ
нови камион-шасија ZIL 157
24
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 1000 км Сила
Украина, Івано-Франківськ
камион за шлепување ZIL 5301
3
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 3.732 €
Камион за шлепување
Година 2004 Километража 100623 км Сила
Украина, м.Дніпро
камион кипер ZIL 544М
2
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година 1990 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се