Камиони ZIL од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ZIL од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион ZIL 131
14
3.278 € PLN USD 15.000 PLN ≈ 3.535 US$
Воен камион
Година 1986 Километража Сила
Полска, Rembertów
воен камион ZIL 131
9
3.278 € PLN USD 15.000 PLN ≈ 3.535 US$
Воен камион
Година 01/1978 Километража Сила
Полска, Rembertów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
воен камион ZIL 157
10
3.496 € PLN USD 16.000 PLN ≈ 3.771 US$
Воен камион
Носивост 4500 кг
Година 01/1974 Километража 3602 км Сила
Полска, Rembertów
воен камион ZIL 130 (2)
14
3.278 € PLN USD 15.000 PLN ≈ 3.535 US$
Воен камион
Година Километража 4331 км Сила
Полска, Rembertów
камион со рамна платформа ZIL ZIŁ 157
11
2.622 € PLN USD 12.000 PLN ≈ 2.828 US$
Камион со рамна платформа
Година 1975 Километража 18000 км Сила
Полска, Koluszki
камион со рамна платформа ZIL 130
13
2.622 € PLN USD 12.000 PLN ≈ 2.828 US$
Камион со рамна платформа
Година 1986-07-07 Километража 14185 км Сила 146 кс
Полска, Koluszki
камион со рамна платформа ZIL ZIŁ 131 rama pod zabudowę długie podwozie 6x6 prosto Z WOJSKA
7
2.622 € PLN USD 12.000 PLN ≈ 2.828 US$
Камион со рамна платформа
Година 1978 Километража 20500 км Сила
Полска, Koluszki
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се