Филтри -

Камиони ZIL - Казахстан

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ZIL - Казахстан: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа ZIL камион со рамна платформа ZIL камион со рамна платформа ZIL
3
Контактирајте го продавачот
3.047 € KZT 1.500.000 KZT
Камион со рамна платформа
Година 1991 Километража Сила
Казахстан
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се