Филтри -

Камиони ZIL од Европа

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони ZIL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража Сила
Естонија, Kohtla-Järve
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/1988 Километража Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година 1969 Километража Сила
Холандија, Mill
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Година 1994 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Воен камион
Година Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Воен камион
Година 1971 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 1127 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година 1991 Километража Сила
Естонија, Tammiku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се