Филтри -

Камиони Yenkar

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони Yenkar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година Километража Сила
Турција, Yenişehir / Bursa

Other makes in the section "Камиони"

Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион фургон
Носивост 7200 кг Зафатнина 44.28 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион фургон
Носивост 13770 кг Зафатнина 60.45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион кипер
Носивост 16430 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2005 Километража 475000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
23.050 € GBP 19.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2014-08 Километража 286495 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.200 US$ EUR ≈ 14.020 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³
Година 2022 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.140 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.410 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.410 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 31.88 м³
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.750 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 34.96 м³ Суспензија хидраулично
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.570 €
Камион кипер
Носивост 15570 кг Евро Euro 3 Зафатнина 45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.370 €
Камион кипер
Година 2021 Километража 11000 км Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.750 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 31.88 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.370 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија хидраулично
Година 2022 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.220 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 31.88 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
13.900 US$ EUR ≈ 12.820 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија хидраулично
Година 2020 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.680 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 2019 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.910 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија хидраулично
Година 2022 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.220 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 12000 км Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.910 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-02 Километража 215000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се