Филтри -

Камиони YANMAR

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони YANMAR: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер YANMAR C10R
6
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1995-01-01 Километража 1929 км Сила
Холандија, Doornspijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се