Филтри -

Камиони WUMAG

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони WUMAG: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа WUMAG WT 350
10
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел WT350
Година 2005 Километража Сила
Полска, Łódź
возило со дигалка со корпа WUMAG WT 270
18
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел WT270
Година 2005 Километража Сила
Полска, Łódź
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
возило со дигалка со корпа WUMAG WT300H
10
29.050 € PLN USD 130.000 PLN ≈ 32.760 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Konarzyny
возило со дигалка со корпа WUMAG WT 530
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2011-01-01 Километража 156324 км Сила
Холандија, Sittard
возило со дигалка со корпа WUMAG WT 450
24
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг
Година 2008-01-01 Километража 310520 км Сила
Холандија, Sittard
возило со дигалка со корпа WUMAG Wt 260
6
33.510 € PLN USD 150.000 PLN ≈ 37.790 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2000 Километража 70000 м/ч Сила
Полска, Sopot
возило со дигалка со корпа WUMAG WT 260
17
30.820 € PLN USD 137.900 PLN ≈ 34.750 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2000 Километража Сила
Полска, Chełm
возило со дигалка со корпа WUMAG WT610 Palfinger
18
221.300 € PLN USD 990.000 PLN ≈ 249.500 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Izabelin-Dziekanówek
возило со дигалка со корпа WUMAG WT 450
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел WT 450
Година 2004 Километража 180000 км Сила 280 кс
Полска, Warszawa
возило со дигалка со корпа WUMAG WT170H MAN 4x4
6
46.920 € PLN USD 210.000 PLN ≈ 52.910 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража 9500 м/ч Сила
Полска, Będzin
возило со дигалка со корпа WUMAG
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел WTB220
Година 2008 Километража 4093 м/ч Сила
Холандија, Dordrecht
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се