Филтри -

Камиони Volvo од Унгарија

Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

113 огласа: Камиони Volvo од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17260 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.01278 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 164328 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.600 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 957485 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 3000 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2013 Километража 399000 км Сила
Унгарија, Sárkeresztes
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 8000 кг Зафатнина 7.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-09-13 Километража 218000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12000 кг Зафатнина 9.67 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-07-05 Километража 384000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 9000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 10900 кг Зафатнина 12.9 м³
Година 2021 Километража 44946 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 19000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-12-27 Километража 207000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 13220 кг
Година 2012-03 Километража 449119 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-01-27 Километража 716000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-12 Километража 642987 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17000 кг Зафатнина 11.09 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-01-23 Километража 324000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 9.1 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2007 Километража 623000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Зафатнина 16.32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 385725 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Зафатнина 12.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 103777 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
98.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 387180 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 520000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
110.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 293000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
67.300 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 390000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12800 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07 Километража 536636 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003-10-09 Километража 428000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 19000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-08-11 Километража 420000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 12800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 536636 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
77.500 €
Камион платформа
Носивост 9900 кг
Година 2006 Километража 585500 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Претплати се