Филтри -

Камиони Volvo од Украина

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони Volvo од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
106.800 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 30.98 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2024 Километража 2000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
164.400 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23.33 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2024 Километража 2300 км Сила
Украина, Озерце
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
119.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2023 Километража 498 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
137.700 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9840 кг Евро Euro 6 Зафатнина 46.21 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 114.58 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 399000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
78.000 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 8500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 133026 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.200 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 850000 км Сила
Украина, Теплик
Контактирајте го продавачот
82.500 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 245000 км Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 520000 км Сила
Украина, м.Ковель
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.330 €
Камион кипер
Година 2017 Километража 269000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 18 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 03/1988 Километража 100 км Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1992 Километража 1258098 км Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 11800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 755000 км Сила
Украина, м.Ковель
нови камион кипер Volvo wielton нови камион кипер Volvo wielton нови камион кипер Volvo wielton
3
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 16 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина, Копилів
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 18 м³
Година 2017 Километража 216000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година 2017 Километража 215730 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.750 US$ EUR ≈ 32.970 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 980 км Сила
Украина, Макарівський р-н
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 16000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 07/1990 Километража 835899 км Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1066500 км Сила
Украина, Олевск
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.720 €
Камион со рамна платформа
Година 2001 Километража Сила
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Украина, м.Микитинці
камион кипер Volvo FMX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се