Филтри -

Камиони Volvo од Словенија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони Volvo од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 10900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 300000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14900 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 975000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 19000 кг Евро Euro 6
Година 04/2016 Километража 560000 км Сила
Словенија, Ljubljana
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 30950 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 714000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се