Филтри -

Камиони Volvo од Словачка

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

24 огласа: Камиони Volvo од Словачка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 383000 км Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 07/2017 Километража 287000 км Сила
Словачка, Plešivec
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2022 Километража Сила
Словачка, Levice
камион за превоз на дрва Volvo FM 480 6x6 камион за превоз на дрва Volvo FM 480 6x6 камион за превоз на дрва Volvo FM 480 6x6
3
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Камион за превоз на дрва
Година 2009 Километража Сила
Словачка, Čimhová
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 840000 км Сила
Словачка, Šaľa
Контактирајте го продавачот
67.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 427400 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 16455 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 523800 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
86.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 16.99 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2019 Километража 162720 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 1/2015 Километража 290200 км Сила
Словачка, Močenok
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Камион кипер
Носивост 8150 кг
Година 2010 Километража 363374 км Сила
Словачка, Veľké Kapušany
Контактирајте го продавачот
45.700 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Година 10/2015 Километража 248000 км Сила
Словачка, Plešivec
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1046730 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
119.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 100 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
139.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2
Година 05/2001 Километража 92700 км Сила
Словачка, Radoľa
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион со рамна платформа
Година 2005 Километража Сила
Словачка, Trstin
камион фургон Volvo FL6 motor defekt
1
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Камион фургон
Година 2016 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион-шасија
Година 2012 Километража 372000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Суспензија пружина/пружина
Година 05/1998 Километража 623859 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
88.900 €
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 11/2019 Километража 162700 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
15.480 € Со вклучен ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 3
Година 08/2002 Километража 449402 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7690 кг Евро Euro 3 Зафатнина 41.07 м³
Година 2006-03 Километража 1078894 км Сила
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 550000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
132.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 15 км Сила
Словачка
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи