Филтри -

Камиони Volvo од Швајцарија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони Volvo од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 8560 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60.72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01-10 Километража 483000 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
20.125 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 13450 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 290339 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8140 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-07-02 Километража 611158 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-03 Километража 656000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 3
Година 2004-12 Километража 545000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 12800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-04-04 Километража 373000 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-02 Километража 579000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 09/2001 Километража 765773 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
17.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 330038 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 6400 кг
Година 03/1998 Километража 745087 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5090 кг
Година 02/2012 Километража 455643 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 9100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-05-12 Километража 583300 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2007-06 Километража 721600 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2008-10 Километража 747500 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 3650 кг Евро Euro 3
Година 04/2005 Километража Сила
Швајцарија, Lucens
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се