Филтри -

Камиони Volvo од Шпанија

Резултати од пребарување: 266 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

266 огласа: Камиони Volvo од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 03/2014 Километража 268441 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
122.000 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 440000 км Сила
Шпанија, Villadolid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8510 кг Евро Euro 5
Година Километража 760000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8650 кг Евро Euro 5
Година Километража 677000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 10390 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-06-05 Километража 320000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 9150 кг Евро Euro 5
Година Километража 777000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 10960 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.88 м³
Година Километража 685000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион фургон
Година 12/2009 Километража 360192 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион со завеса
Година 10/2010 Километража 619662 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
65.500 €
Камион со рамна платформа
Година 08/2012 Километража 645141 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион со завеса
Година 10/2010 Километража 619662 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8175 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³
Година 2010-06 Километража 726869 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2014-01-27 Километража 1147000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07-19 Километража 650000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06-17 Километража 515000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Камион фургон
Зафатнина 27.64 м³
Година 01/2000 Километража 366000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 920000 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 15400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 151057 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 500000 км Сила
Шпанија, Villadolid
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион со завеса
Година 2004-07-01 Километража 2028000 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 316500 км Сила
Шпанија, Villadolid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 316500 км Сила
Шпанија, Villadolid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 460000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 245000 км Сила
Шпанија, Seville
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 266 огласа
Прикажи
Претплати се