Филтри -

Камиони Volvo од Романија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

24 огласа: Камиони Volvo од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 18 м³
Година 2004 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006 Километража 400000 км Сила
Романија, Bihor
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
129.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2012 Километража 430000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Камион за шлепување
Година 2007 Километража 717327 км Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 999999 км Сила
Романија, Bicaz
Контактирајте го продавачот
219.500 €
Камион за превоз на дрва
Носивост 33000 кг Евро Euro 6
Година 2024 Километража 2 км Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Камион кипер
Носивост 26000 кг
Година 2006 Километража 70000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 7060 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 746274 км Сила
Романија, SALAJ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³
Година 2004 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
172.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража 190000 км Сила
Романија, SALAJ
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 260000 км Сила
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1300000 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 400000 км Сила
Романија, Curtea de Argeș
камион рол кипер Volvo FH12 камион рол кипер Volvo FH12 камион рол кипер Volvo FH12
3
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 27000 кг
Година 08/2003 Километража 768579 км Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
61.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 750000 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
134.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 225000 км Сила
Романија, Râmnicu Vâlcea
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2001 Километража 251107 км Сила
Романија, Câmpia Turzii
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 228000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 599633 км Сила
Романија, Satu-Mare
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи