Филтри -

Камиони Volvo од Португалија

Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

127 огласа: Камиони Volvo од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со завеса Volvo FL280.16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 06/2016 Километража Сила
Португалија, Fagilde
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Камион со рамна платформа
Зафатнина 14.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2004 Километража 547000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2008 Километража 950000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража 700000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2015 Километража 594000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2005 Километража 1085000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 743012 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 599000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2008 Километража 405000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2011 Километража 470000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 02/2008 Километража 559930 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2005 Километража 834701 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 06/2014 Километража 359000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 02/2007 Километража 738883 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 19000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2010 Километража 572104 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 16000 л
Година 09/2006 Километража 800000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Зафатнина 51.18 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 501000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 09/2014 Километража 634933 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 652085 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2012 Километража 687420 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража 620000 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1996 Километража 500000 км Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Претплати се