Филтри -

Камиони Volvo од Полска

Резултати од пребарување: 363 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

363 огласа: Камиони Volvo од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 13710 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07 Километража 325000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
136.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 8595 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 346000 км Сила
Полска, Daleszyce
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11560 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-06-23 Километража 144000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
75.040 € PLN 325.000 PLN
Камион платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 181000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
77.340 € PLN 335.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2018 Километража 800000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 236286 км Сила
Полска, Gmina Kościelec
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 07/1990 Километража Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 12000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-23 Километража 714000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 10450 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража 310000 км Сила
Полска, Trzebnica
Контактирајте го продавачот
54.260 € PLN 235.000 PLN
Камион со рамна платформа
Година 2017 Километража 790000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 8270 кг Евро Euro 4 Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 568723 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
137.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15700 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 50000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
67.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13960 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 390000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
88.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13010 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 410000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 200000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 666000 км Сила
Полска, Iłża
Контактирајте го продавачот
11.540 € PLN 50.000 PLN
Камион кипер
Носивост 13500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 464000 км Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9900 кг Евро Euro 4 Зафатнина 49.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 482500 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
29.999 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3585 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.93 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 502317 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
124.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2024 Километража 340 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
141.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2023 Километража 120 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
18.240 € PLN 79.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 7180 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 380000 км Сила
Полска, 87-148
Контактирајте го продавачот
56.570 € PLN 245.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 8705 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2019 Километража 340000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 03/2014 Километража Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража 200 км Сила
Полска, Łódź
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 363 огласа
Прикажи
Претплати се