Филтри -

Камиони Volvo од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони Volvo од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 3774 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 4371 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.650 US$ EUR ≈ 57.220 €
Камион платформа
Година 2013 Километража 925825 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2015 Километража 276488 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Autoline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се