Филтри -

Камиони Volvo од Норвешка

Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

195 огласа: Камиони Volvo од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-контејнер
Носивост 16645 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 677529 км Сила
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Носивост 21520 кг
Година 2014 Километража 411000 км Сила
Норвешка, Son
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9035 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-10 Километража 240000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22030 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-02 Километража 370000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
81.390 € NOK 919.000 NOK
Камион-цистерна
Носивост 19780 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 515684 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.550 € NOK 695.000 NOK
Камион кипер
Носивост 26780 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 305000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Носивост 22260 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 383500 км Сила
Норвешка, Edland
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Носивост 10890 кг
Година 2002 Километража 192794 км Сила
Норвешка, Asker
Контактирајте го продавачот
57.480 € NOK 649.000 NOK
Камион за превоз на дрва
Носивост 17130 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 720000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02 Километража 510000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-09 Километража 500000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-05 Километража 450000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-01 Километража 580000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12200 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-09 Километража 465000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12200 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-09 Километража 465000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09 Километража 475000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-12 Километража 350000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-12 Километража 850000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.600 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2018-08 Километража 710000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 10030 кг Евро Euro 4
Година 2010-09 Километража 335000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07 Километража 455000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
камион кипер Volvo FH12 500 *6x2 *COMBI TRUCK / TRACTOR *3 WAY-TIP *MANUAL камион кипер Volvo FH12 500 *6x2 *COMBI TRUCK / TRACTOR *3 WAY-TIP *MANUAL
2
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-04 Километража 525000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
1.683 € NOK 19.000 NOK
Камион со рамна платформа
Носивост 4315 кг
Година 1985 Километража 138753 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција 4.782 € NOK 54.000 NOK
Камион кипер
Година 2008 Километража 315554 км Сила
Норвешка, Drammen
Контактирајте го продавачот
73.420 € NOK 829.000 NOK
Камион за шлепување
Носивост 13510 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 342000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи