Филтри -

Камиони Volvo од Литванија

Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

156 огласа: Камиони Volvo од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1629206 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 150200 км Сила
Литванија, Utena
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 996000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 03/2009 Километража 730000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2005 Километража 2000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8150 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12300 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 673000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 8660 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 14500 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 492000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12980 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 706500 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 15730 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1295086 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 17000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 491782 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 673000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14900 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 206500 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 88000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 6860 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 557926 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 433415 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/1996 Километража 358490 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2003 Километража 648000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион-ладилник
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 52.11 м³
Година 01/2006 Километража 1500000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 3800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2011 Километража 291000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 39.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2008 Километража 528000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 3890 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2015 Километража 249292 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на брашно
Носивост 14520 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28800 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2010 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи