Филтри -

Камиони Volvo од Италија

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

56 огласа: Камиони Volvo од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 33.25 м³
Година 2008 Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион-цистерна за млеко Volvo The Tank  is to ORDER нови камион-цистерна за млеко Volvo The Tank  is to ORDER нови камион-цистерна за млеко Volvo The Tank  is to ORDER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Година 09/2023 Километража Сила
Италија, Travagliato
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Камион кипер
Носивост 15260 кг
Година 2011 Километража 1000000 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 44.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 158263 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион-цистерна
Носивост 9700 кг
Година 1990 Километража 139250 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион кипер
Носивост 21000 кг Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 394000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8250 кг Евро Euro 4
Година 2009-03 Километража 1486692 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Камион кипер
Година 2011 Километража 245000 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Montecchio Maggiore (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2008 Километража 1300000 км Сила
Италија, Castenedolo (BS)
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2013 Километража 1000000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12800 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1150700 км Сила
Италија, Lonato del Garda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 02/2005 Километража 1245000 км Сила
Италија, Calenzano (FI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 16100 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 1270000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13800 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 350000 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 15700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 497340 км Сила
Италија, Lonato del Garda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 19200 кг Зафатнина 28350 л Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2009 Километража 577000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 19000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/1993 Километража 668000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион со завеса
Евро Euro 2
Година 01/1996 Километража 1353561 км Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 16330 кг Евро Euro 3
Година 08/2005 Километража 1498423 км Сила
Италија, Surano (LE)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се