Филтри -

Камиони Volvo од Ирска

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони Volvo од Ирска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони од Ирска"

Контактирајте го продавачот
19.950 €
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 13.75 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 415000 км Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 7625 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 145000 км Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 120000 км Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2018 Километража 151900 км Сила
Ирска
камион со рамна платформа MAN TGA 310 камион со рамна платформа MAN TGA 310
2
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион со рамна платформа
Година 2004 Километража 390000 км Сила
Ирска
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи