Филтри -

Камиони Volvo од Хрватска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони Volvo од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.100 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 890000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
52.500 € Со вклучен ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 455000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2023 Километража 25 км Сила
Хрватска, GRADIŠTE
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 113.5 м³
Година 2007 Километража 1462502 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2016 Километража 165000 км Сила
Хрватска, Našice
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Камион за превоз на зрна
Зафатнина 20 м³
Година 09/2006 Километража 698000 км Сила
Хрватска, Zabok
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Камион за транспорт на возила
Година 2011 Километража 1370000 км Сила
Хрватска, Vukovar
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 700000 км Сила
Хрватска, Slavonski Brod
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 54.9 м³
Година 2012 Километража 996000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 108.62 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 662185 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 974807 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 728979 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2004 Километража Сила
Хрватска, Varaždin
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 114.58 м³
Година 2016 Километража 884581 км Сила
Хрватска, Lučko-Zagreb
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1053000 км Сила
Хрватска, Jaska
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се