Филтри -

Камиони Volvo од Холандија

Резултати од пребарување: 668 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

668 огласа: Камиони Volvo од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 12700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-05-29 Километража 743000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15185 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-05 Километража 765000 км Сила
Холандија, Schiedam
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 9670 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-03-20 Километража 659000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 9560 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-10-20 Километража 734000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 9365 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07-10 Километража 558000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15115 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-13 Километража 691000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-07-09 Километража 1008400 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 13720 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-06 Километража 945200 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 11235 кг Евро Euro 5
Година 12/2011 Километража 101388 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 10060 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 828000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 10380 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-12-27 Километража 866000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 08/2014 Километража 937771 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16990 кг Евро Euro 3
Година 2004-07-01 Километража 673868 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14565 кг Евро Euro 6
Година 2017-11-01 Километража 608124 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 8410 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2015 Километража 889031 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12960 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10263 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-12-07 Километража 508000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 20745 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2019 Километража 225061 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 06/2010 Километража 699000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража 134354 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион со рамна платформа
Носивост 7405 кг
Година 2010 Километража 484169 км Сила
Холандија, Vrouwenparochie
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7925 кг Евро Euro 5
Година 02/2012 Километража 352625 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2015 Километража 652564 км Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12870 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-02-18 Километража 1131689 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14460 кг Евро Euro 5
Година 05/2012 Километража 999000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14460 кг Евро Euro 5
Година 05/2012 Километража 999000 км Сила
Холандија, Meer
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 668 огласа
Прикажи