Филтри -

Камиони Volvo од Грција

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони Volvo од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Камион-шасија
Евро Euro 1
Година 1990 Километража 861034 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 12/2004 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 10/2012 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 5700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2006 Километража 1208000 км Сила
Грција, Ξυλόκαστρο
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 581368 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 06/2005 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Камион-шасија
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 600821 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион кипер
Година 1977 Километража 68992 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 500000 км Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 01/2008 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Камион-шасија
Година 1983 Километража 1 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 03/2015 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион кипер Volvo Α.Δ.Χ dAF SCANIA MAN MERCEDESA '12 камион кипер Volvo Α.Δ.Χ dAF SCANIA MAN MERCEDESA '12
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 35.5 м³
Година 08/2007 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 38.98 м³
Година 11/2007 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Камион со завеса
Евро Euro 1
Година 1994 Километража 407009 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион-шасија
Година 1978 Километража Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион кипер
Година 1990 Километража Сила
Грција, Πάτρα
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 336636 км Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 12/2003 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 05/2007 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 1996 Километража 597576 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се