Филтри -

Камиони Volvo од Германија

Резултати од пребарување: 225 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

225 огласа: Камиони Volvo од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 883193 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 21500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-08 Километража 146500 км Сила
Германија, Bovenden
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 24930 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-08 Километража 146500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2014 Километража 652000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1992-06 Километража 314100 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 16260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 339782 км Сила
Германија, Goch
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 120877 км Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
36.990 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 457000 км Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 13 м³
Година 2016-07 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 54 м³
Година 2006-04 Километража 959000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14110 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 872892 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 04/2003 Километража 611000 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
344.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2018-08 Километража 109000 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 456978 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 456978 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 15887 кг Евро Euro 3
Година 2005-07 Километража 1509042 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 16.009 м³
Година 2008-01 Километража 997014 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³
Година 2012-02 Километража 1300116 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 4
Година 2009-03 Километража 949954 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион-шасија
Година 1984-06 Километража 500000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2022-03 Километража 200 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
105.315 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018-03 Километража 219498 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
25.600 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 957485 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2010-04 Километража 795000 км Сила
Германија, Lahr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 225 огласа
Прикажи
Претплати се