Филтри -

Камиони Volvo од Финска

Резултати од пребарување: 145 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

145 огласа: Камиони Volvo од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 8100 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 402089 км Сила
Финска, Viitasaari, Keski-Suomi
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 329999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 21280 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 643999 км Сила
Финска, Tupos (Oulu), Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 511000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15350 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 1310998 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
69.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 13805 кг Евро Euro 6
Година 2017-07-01 Километража 399144 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 880010 км Сила
Финска, Varkaus
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 579999 км Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 945220 км Сила
Финска, Hyrylä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 13070 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 681999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14600 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 723399 км Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
189.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 12795 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-11-01 Километража 68000 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража 258499 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2018 Километража 757618 км Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 224999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1980 Километража 316611 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража Сила
Финска
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 1120000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11905 кг
Година 2006 Километража 463999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Камион кипер
Носивост 43000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2016 Километража 266000 км Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
84.900 €
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2013 Километража 350000 км Сила
Финска, Terjärv
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5200 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 504999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 12900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 1159999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2014 Километража Сила
Финска, Munsala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 145 огласа
Прикажи
Претплати се