Филтри -

Камиони Volvo од Естонија

Резултати од пребарување: 240 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

240 огласа: Камиони Volvo од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 555000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Естонија, Jüri
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4978 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2012 Километража 305155 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15270 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2014 Километража 235000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2013 Километража 761000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 6100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2011 Километража 493575 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 20750 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2014 Километража 1176882 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 7980 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2000 Километража 375000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 6280 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13.05 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2007 Километража 988543 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12920 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14.21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2002 Километража 567000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9895 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 535131 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 748293 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 13530 кг Евро Euro 4 Зафатнина 17.25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Километража 693000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 17130 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2013 Километража 761000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 27600 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2006 Километража 625000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14050 кг Суспензија пружина/пружина
Година 02/1994 Километража 927713 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 9300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2008 Километража 501824 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража 901509 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 308470 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 17130 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2013 Километража 761000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10740 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2006 Километража 331000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16670 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2014 Километража 649645 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17720 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2012 Километража 585324 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 16170 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2008 Километража 629870 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15480 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 349406 км Сила
Естонија, Sauga vald
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 240 огласа
Прикажи
Претплати се