Филтри -

Камиони Volvo од Чешка Република

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Камиони Volvo од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2007 Километража 1250000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7960 кг Евро Euro 6 Зафатнина 114.73 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 958634 км Сила
Чехија, Strančice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5855 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 668026 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
199.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 11 м³
Година 2024 Километража Сила
Чехија, Praha 10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³
Година 2024 Километража 10 км Сила
Чехија, Praha 10
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 522000 км Сила
Чехија, Praha - Horní Počernice
Контактирајте го продавачот
11.710 € CZK 289.000 CZK
Камион рол кипер
Година 1996 Километража 602000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 10350 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2018 Километража 427000 км Сила
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/1995 Километража 1253600 км Сила
Чехија, Přerov
Контактирајте го продавачот
110.889 €
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 100 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
110.889 €
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 100 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
аукција 28.730 € CZK 709.000 CZK
Камион кипер
Година 10/2007 Километража 394505 км Сила
Чехија, Zlín 1
Контактирајте го продавачот
аукција 8.063 € CZK 199.000 CZK
Камион рол кипер
Година 05/2002 Километража 537098 км Сила
Чехија, Pacov
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.95 м³
Година 2012-12 Километража 490000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.470 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 1165000 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 17250 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-10 Километража 529000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 12660 кг
Година Километража 515000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 17400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003-04-09 Километража 580000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
112.889 €
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 500 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
112.889 €
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 500 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
289.889 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 9450 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 450000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2006-07 Километража 1010047 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
17.150 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2007 Километража 1218352 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
7.880 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 9150 кг Евро Euro 5
Година 04/2008 Километража 1642820 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14000 кг Евро Euro 4
Година 2008-02 Километража 321700 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се