Филтри -

Камиони Volvo од Бугарија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Камиони Volvo од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.120 € BGN 55.000 BGN
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 11/2005 Километража 534136 км Сила
Бугарија, Sofia
камион за транспорт на гас Volvo FL614 камион за транспорт на гас Volvo FL614 камион за транспорт на гас Volvo FL614
3
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1995 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 09/2019 Километража 436000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
камион за транспорт на возила Volvo FM12 340 камион за транспорт на возила Volvo FM12 340
2
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2000 Километража Сила
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 27440 кг Евро Euro 6 Зафатнина 116.9 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 1600 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
33.694,65 €
Камион кипер
Носивост 18000 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 243000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
23.519,79 €
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 795000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
35.279,68 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 691000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2011 Километража Сила
Бугарија, Ihtiman
Контактирајте го продавачот
32.723,18 €
Камион-ладилник
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 754000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2008 Километража 1250000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион-шасија Volvo FM 420 камион-шасија Volvo FM 420
2
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2008 Километража 1250000 км Сила
Бугарија, Ognyanovo
камион за шлепување Volvo FL240 камион за шлепување Volvo FL240 камион за шлепување Volvo FL240
3
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2008 Километража Сила
Бугарија, Ihtiman
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Бугарија, Ihtiman
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража Сила
Бугарија, Ihtiman
Контактирајте го продавачот
69.025,46 €
Камион платформа
Носивост 26000 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1034000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 09/2023 Километража 35000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 01/2024 Километража 6000 км Сила
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 42000 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража 100 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 02/2013 Километража 667000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
179.000 €
Камион за транспорт на возила
Година 02/2018 Километража 600000 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
41.420 € BGN 81.000 BGN
Камион за превоз на дрва
Носивост 24000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 621000 км Сила
Бугарија, Гулянци
Контактирајте го продавачот
36.250 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2013 Километража 850000 км Сила
Бугарија, Isperih
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се