Филтри -

Камиони Volvo од Австрија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони Volvo од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 400000 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
37.190 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5
Година 2011-12 Километража 368400 км Сила
Австрија, Rotenturm
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2019-08 Километража 242000 км Сила
Австрија, Premstätten
Контактирајте го продавачот
85.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 45.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 753 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1080000 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1067291 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 1013578 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1400939 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-10 Километража 653784 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се