Филтри -

Камиони Volkswagen од Унгарија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони Volkswagen од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2017 Километража 77000 км Сила
Унгарија, Budapest
нови камион кипер Volkswagen Crafter 35 L4 FWD
1
Контактирајте го продавачот
42.490 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 3.51 м³
Година 2022 Километража 100 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2017 Километража 267000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1400 кг
Година 2018 Километража 194000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 27.49 м³
Година 2019 Километража 242440 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 28.6 м³
Година 2019 Километража 254900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 24.79 м³
Година 2019 Километража 199900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2012 Километража 144000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се