Филтри -

Камиони Volkswagen од Полска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони Volkswagen од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1250 кг Евро Euro 6
Година 12/2017 Километража 279900 км Сила
Полска, Zdziarka
Контактирајте го продавачот
25.880 € PLN 119.800 PLN
Камион кипер
Година 2009 Километража Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 895 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 229900 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 231700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 212300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 227200 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
7.562 € PLN 35.000 PLN
Камион со церада
Носивост 2370 кг Евро Euro 3 Зафатнина 24.68 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 10/2002 Километража 488900 км Сила
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 28.6 м³
Година 2019 Километража 254900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 318600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 131900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за транспорт на живина
Година 07/2008 Километража 439332 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 298000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
15.450 € PLN 71.500 PLN
Камион со церада
Зафатнина 24.29 м³
Година 2019 Километража 373000 км Сила
Полска, Danków
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 27.49 м³
Година 2019 Километража 2424400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2019 Километража 270300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 24.79 м³
Година 2019 Километража 199900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
9.831 € PLN 45.500 PLN
Камион-ладилник
Година 2016 Километража 250000 км Сила
Полска, Karchowice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се