Филтри -

Камиони Volkswagen од Холандија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Камиони Volkswagen од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1950 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Камион со рамна платформа
Година 2011-06-15 Километража 50000 км Сила
Холандија, Rheden
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2020-10-01 Километража 196034 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Камион за превоз стакло
Носивост 800 кг Евро Euro 4
Година 09/2008 Километража 185491 км Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Камион кипер
Носивост 1518 кг Евро Euro 5
Година 2010-09-23 Километража Сила
Холандија, Oldebroek
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 771 кг Евро Euro 5
Година 2016-11-24 Километража 430523 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Камион за превоз стакло
Евро Euro 5
Година 2011-01-25 Километража 239396 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Камион со рамна платформа
Година 2000 Километража 333431 км Сила
Холандија, Schimmert
Контактирајте го продавачот
84.000 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се