Филтри -

Камиони Volkswagen од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони Volkswagen од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 29.21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 171000 км Сила
Германија, Bad Arolsen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 2085 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14.08 м³
Година 2012-08 Километража 312000 км Сила
Германија, Cloppenburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 169000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
25.890 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1650 кг Евро Euro 5
Година 2016-03 Километража 94000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
6.990 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2010-01 Километража 328000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
7.290 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Зафатнина 3.7 м³
Година 2008 Километража 341325 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2 Зафатнина 10.33 м³
Година 03/1996 Километража 178038 км Сила
Германија, Hannover
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се