Филтри -

Камиони Volkswagen - Бразил

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Камиони Volkswagen - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.994,55 US$ EUR ≈ 34.250 €
Камион кипер
Година 2012 Километража 124000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
55.491,82 US$ EUR ≈ 51.370 €
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-цистерна Volkswagen 26-280 E Constellation
1
Контактирајте го продавачот
125.586,75 US$ EUR ≈ 116.300 €
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2019 Километража 50000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
91.320 US$ EUR ≈ 84.540 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2014 Километража 223630 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер Volkswagen 24-280 E камион кипер Volkswagen 24-280 E
2
Контактирајте го продавачот
62.306,61 US$ EUR ≈ 57.680 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 337695 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
93.459,91 US$ EUR ≈ 86.520 €
Камион со рамна платформа
Година 2020 Километража 2500 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
139.216,32 US$ EUR ≈ 128.900 €
Камион со рамна платформа
Година 2017 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион со автоподигнувач на контејнер Volkswagen 15-190 E Constellation 2p (Diesel)(E5) камион со автоподигнувач на контејнер Volkswagen 15-190 E Constellation 2p (Diesel)(E5) камион со автоподигнувач на контејнер Volkswagen 15-190 E Constellation 2p (Diesel)(E5)
3
Контактирајте го продавачот
54.518,28 US$ EUR ≈ 50.470 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер Volkswagen 31-330 E
1
Контактирајте го продавачот
102.221,78 US$ EUR ≈ 94.630 €
Камион кипер
Година 2017 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
72.042,01 US$ EUR ≈ 66.690 €
Камион кипер
Година 2014 Километража 97000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
35.630 US$ EUR ≈ 32.980 €
Камион-шасија
Година 2009 Километража 137000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
35.631,59 US$ EUR ≈ 32.990 €
Камион-шасија
Година 2009 Километража 137936 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
48.677,04 US$ EUR ≈ 45.060 €
Камион кипер
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
93.459,91 US$ EUR ≈ 86.520 €
Камион со рамна платформа
Година 2019 Километража 2000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
56.470 US$ EUR ≈ 52.280 €
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 15000 л
Година 2008 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
92.100 US$ EUR ≈ 85.260 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 2017 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
71.068,47 US$ EUR ≈ 65.790 €
Камион за транспорт на гориво
Година 2004 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
84.698,04 US$ EUR ≈ 78.410 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 119000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
111.957,18 US$ EUR ≈ 103.600 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се